محل تبلیغات شما

مردی که ایمیل نداشت !

مرد بيکاري براي سِمَتِ آبدارچي درشرکت مايکروسافت تقاضای کار داد.رئيس هيئت مديره مصاحبه ا‌ش کرد و تميز کردن زمين‌ رو -به عنوان نمونه کار- ديد و گفت: شما استخدام شدين .آدرس ايميل‌تون رو بدين تا فرم‌هاي مربوطه رو واستون بفرستم تا پر کنين و همين‌طور تاريخي که بايد کار رو شروع کنين. مرد جواب داد: اما من کامپيوتر ندارم، ايميل هم ندارم! رئيس هيئت مديره گفت: متأسفم. اگه ايميل ندارين، يعني شما وجود خارجي ندارين. و کسي که وجود خارجي نداره، شغل هم نمي‌تونه داشته باشه.
مرد در کمال نوميدي اونجا رو ترک کرد. نمي‌دونست با تنها 10 دلاري که در جيب‌ش داشت چه کار کنه. تصميم گرفت به سوپرمارکتي بره و يک صندوق  گوجه‌فرنگي بخره. بعد خونه به خونه گشت و گوجه‌فرنگي‌ها رو فروخت. در کمتر از دو ساعت، تونست سرمايه‌ش رو دو برابر کنه. اين عمل رو سه بار تکرار کرد و با 60 دلار به خونه برگشت.مرد فهميد مي‌تونه به اين طريق زندگي‌ش رو بگذرونه، و شروع کرد به اين که هر روز زودتر بره و ديرتر برگرده خونه. در نتيجه پولش هر روز دو يا سه برابر مي‌شد. به زودي يه گاري خريد، بعد يه کاميون، و به زودي ناوگان خودش رو در خط ترانزيت (پخش محصولات) داشت …پنج سال بعد، مرد ديگه يکي از بزرگترين خرده‌فروشان امريکا شده بود. سپس مرد تصميم گرفت بيمه‌ي عمر بگيره. به يه نمايندگي بيمه زنگ زد و سرويسي رو انتخاب کرد. وقتي صحبتشون به نتيجه رسيد، نماينده‌ي بيمه از آدرس ايميل مرد پرسيد. مرد جواب داد: من ايميل ندارم. نماينده‌ي بيمه با کنجکاوي پرسيد: شما ايميل ندارين!!! ولي با اين حال تونستين يک امپراتوري در شغل خودتون به وجود بيارين. فکر کنين به کجاها مي‌رسيدين اگه يه ايميل هم داشتين؟ مرد فکری کرد و گفت: احتمالاً مي‌شدم يه آبدارچي در شرکت مايکروسافت.

مردی که یک روز زندگی کرد

مردی که ایمیل نداشت

رو ,مرد ,ايميل ,يه ,کار ,خونه ,کرد و ,به خونه ,و گفت ,هر روز ,بره و

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

نوبهار بردسکن